Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jesteśmy zespołem osób, który od niemal 20 lat wyszukuje najatrakcyjniejsze oferty wyjazdowe. Współpracujemy z najpopularniejszymi biurami podróży, takimi jak między innymi: TUI, Itaka, Rainbow, Neckermann, Grecos, Wezyr i wiele innych. Nasze doświadczone Konsultantki telefoniczne najpierw zapoznają się z potrzebami Klienta, a następnie na podstawie krótkiej rozmowy, przygotowują dla niego najkorzystniejszą ofertę. Oferujemy tanie wycieczki zagraniczne, dostosowane do Państwa potrzeb. Dla zabieganych i uwielbiających spontaniczne wypady, proponujemy wakacje Last Minute, które są nie tylko tanie, ale również w całości „dopięte na ostatni guzik”.

  1. ponad 20 lat na rynku
  2. 100.000 zadowolonych klientów
  3. gwarancja najlepszej ceny
  4. 20 profesjonalnych doradców

Natomiast miłośnicy wakacji o podwyższonym standardzie, mogą skorzystać z wycieczki All Inclusive. W ramach takiej oferty, Klient otrzymuje pakiet udogodnień, zapewniających wypoczynek w luksusowych warunkach. Bez względu na to, czy decydujecie się Państwo na tańszą opcje, jak wakacje Last Minute, czy też preferujecie wycieczkę All Inclusive, gwarantujemy najwyższą obsługę i pomoc przez cały czas trwania naszej usługi.

Jako jedni z nielicznych wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom singli, dla których przygotowaliśmy ofertę wakacje dla singli, na którą składa się ponad 1000 ofert wyjazdów.

(22) 487 55 55 PN. - PT. 08:00 - 20:00,
SOB. 09:00 - 20:00, ND. 10:00 - 19:00

Konsultanci

Osoby zatrudnione na stanowiskach Konsultantów ds. sprzedaży posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie w turystyce oraz obsłudze Klienta i z pewnością doradzą Państwu w wyborze miejsca wakacyjnego wypoczynku. Część naszych Konsultantów pracuje z nami już 20 lat! W naszej firmie jest bardzo mała rotacja co świadczy, iż stworzyliśmy dobre warunki pracy. Miła atmosfera jest dla nas bardzo ważna, mogą to Państwo zauważyć w kontakcie z naszymi Konsultantami.

Oferta

Posiadamy liczne nagrody i wyróżnienia nadane przez Touroperatorów za wysokie wyniki w sprzedaży. Należymy do czołówki największych biur podróży w Polsce. Prezentowana oferta aktualizowana jest w systemie on-line, a o promocjach nasi Klienci dowiadują się jako pierwsi. Na stronach naszego portalu można dokonać: rezerwacji wakacji, biletu lotniczego, samochodu, weekendu w Spa, pobyt w hotelu.

Oferta zamieszczona w portalu Cititravel.pl zawiera 100% tylko sprawdzonych organizatorów działających na polskim rynku.Około 95% naszej sprzedaży stanowi oferta 10 największych organizatorów wycieczek w Polsce. Są to: TUI, Neckermann, Itaka, Rainbow, Grecos, Sun&Fun, Exim Tours, Wezyr Holiday, Ecco Travel oraz Ecco Holiday

Wszyscy organizatorzy wycieczek współpracujący z Cititravel.pl posiadają odpowiednie Gwarancje Ubezpieczeniowe oraz zezwolenia na prowadzenie działalności. Od 2008 roku Cititravel.pl jest członkiem Polskiej Izby Turystyki PIT

Płatności

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy możliwość płatności kartą przez internet oraz polecenie zapłaty przez przelew internetowy, dzięki którym nie będą musieli Państwo wychodzić z domu aby zarezerwować i opłacić swoje wymarzone wakacje.