Jak zarezerwować wycieczkę?

Jeśli wybrali Państwo wycieczkę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się przy wybranej ofercie lub kontakt z naszymi konsultantami z Działu Rezerwacji

Infolinia: 22 487 55 55
pn-pt 8.00-20.00
sob 09.00-20.00
nd 10.00-19.00

biuro@cititravel.pl


Po wysłaniu formularza:

Konsultant skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów związanych z rezerwacją wybranej przez Państwa wycieczki, sprawdzi dostępność miejsc i potwierdzi kalkulację.


Jeżeli dostępność miejsc zostanie potwierdzona:

Konsultant prześle potwierdzenie złożenia zamówienia na wskazany przez Państwa adres e-mail wraz z dokumentami rezerwacyjnymi : umową i warunkami uczestnictwa, które należy podpisać imieniem oraz nazwiskiem zeskanować i odesłać na adres e-mail podany przez Konsultanta lub na biuro@cititravel.pl Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej na dzień przed wylotem.

Jeżeli będzie istniała taka możliwość, Konsultant dokona rezerwacji wstępnej, a o jej o szczegółach poinformuje Państwa e-mailem.

Po zweryfikowaniu poprawności przysłanych do Państwa dokumentów, prosimy o dokonanie płatności za wybraną wycieczkę.


Płatność

Przy rezerwacji na więcej niż 40 dni przed wylotem – wymagana jest wpłata zaliczki, o jej wysokości poinformuje Konsultant. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 40 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Przy rezerwacji na mniej niż 40 dni przed wylotem – wymagane jest uregulowanie całej kwoty w momencie rezerwacji przelewem z banku.


Płatność za oferty typu last minute

Przy rezerwacji na mniej niż 4 dni przed wylotem – prosimy o uregulowanie całej należności przed wylotem za pomocą przelewu bankowego potwierdzonego pieczątką banku i przesłane skan potwierdzenia e-mailem biuro@cititravel.pl

lub dokonanie płatności kartą kredytową on line za pomocą linka wygenerowanego przez Konsultanta i przesłanego e-mailem. Nie przyjmujemy wpłat za pośrednictwem Poczty Polskiej. Za datę wpłaty za wycieczkę uznaje się datę wpływu na konto.


Formy płatności:

Przelew
Cititravel Polska Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 38 A/B, 61-664 Poznań

BZWBK ODDZIAŁ POZNAŃ

Nr konta: 67 1090 2734 0000 0001 0500 8562

Karta kredytowa
Konsultant przesyła e-mailem odnośnik do specjalnej maski autoryzacyjnej, gdzie automatycznie pojawiają się informacje o zarezerwowanej przez Ciebie wycieczce i należnej kwocie. Sam wpisujesz dane swojej karty kredytowej i w ciągu kilkunastu sekund otrzymujesz informację, czy transakcja została zrealizowana.

Obie formy są całkowicie bezpieczne. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane bezpośrednio do firm e-Card S.A. zaszyfrowanym kluczem 128-bitowym przy użyciu protokołu SSL. Przyjmujemy płatność kartami VISA, Mastercard.


Jeżeli płatność została dokonana:

Przelewem w ciągu 24 godzin należy przesłać e-mail na biuro@cititravel.pl – po udanej autoryzacji transakcji Konsultant wysyła e-mailem lub faxem potwierdzenie płatności.


Po otrzymaniu wpłaty za wycieczkę na nasze konto:

Konsultant potwierdza rezerwację miejsc w systemie organizatora, przesyła potwierdzenie uczestnictwa w imprezie e-mailem lub faxem, z którym, po wydrukowaniu, należy zgłosić się na lotnisko. Na lotnisku znajduje się stanowisko biura organizatora, przy którym odbiera się bilety lotnicze oraz vouchery hotelowe na podstawie potwierdzenia otrzymanego od Konsultanta.

Jeżeli wykupiona została impreza z dojazdem własnym to zostaną przesłane wszystkie wymagane dokumenty na wskazany adres zamieszkania. Warunkiem otrzymania powyższych dokumentów jest okazanie potwierdzenia rezerwacji, dowodu wpłaty oraz umowy zgłoszenia.


Dokumenty podróży

Warunkiem otrzymania dokumentów podróży na lotnisku jest dokonanie pełnej wpłaty za zamówione świadczenia przed wylotem. Za wpłatę uznaje się datę otrzymania kwoty przelewu na konto.

Dwa dni przed wylotem prosimy potwierdzić godziny wylotu :

Pod nr infolinii: 801 703 303 lub (22) 487 55 55

e-mail: biuro@cititravel.pl